O nás 2017-10-25T12:30:52+00:00

Prinášame Vám výnimočné high-end produkty, ktoré Vám zmenia predstavu o pohybe.

Naša paleta produktov sa skladá z elektrických zariadení značky Ninebot by Segway, ktoré sa môžu pýšiť jedinečnou kvalitou.

Meno Segway pochádza zo slova “seque”, ktoré je definované ako plynulý prechod z jedného stavu do druhého

Produkty Ninebot by Segway sú budúcnosťou cestovania na krátke vzdialenosti vďaka ich sofistikovanému spracovaniu a nadčasovému designu. Nechajte sa ovládnuť ich jednoduchosťou a plynulosťou pohybu.

Samobalančné zariadenia Ninebot by Segway sú vhodné pre každého, kto sa chce dopravovať štýlovo. Nezáleží na tom či ste začiatočník alebo skúsený používateľ, vďaka jednoduchému a intuitívnemu ovládaniu zvládne produkty Ninebot by Segway naozaj každý.

Keď sa postavíte a nahnete sa dopredu, tak nespadnete. Váš mozog vie, že ste mimo rovnováhu vďaka tekutine vo Vašom strednom uchu a dá pokyn nohám vykročiť vpred a zastaviť pád.

Segway miesto nôh používa kolesá, miesto svalov motory, miesto mozgu celý rad mikroprocesorov a sofistikovaných senzorov a miesto stredného ucha batériu gyroskopu.

Rovnako ako Váš mozog Segway vie, kedy sa vychyľujete z rovnováhy. Aby udržal rovnováhu, vysiela stovky pokynov do kolies, ktoré rovnako ako Vaše nohy vykročia vpred.

Ako líder v samobačnej elektromobilite bolo vždy víziou Segway vytvárať svoje produkty ako ekologickú variantu k doprave na krátke vzdialenosti. V dnešnej dobe stále viac ľudí používa Segway ako alternatívu ku krátkym cestám autom, víziu sa tak darí naplňovať. Naviac Segway neprodukuje žiadne emisie a môže sa tak v kľude pohybovať aj vo vnútri budov.

Segway transformuje človeka na motorizovaného chodca so schopnosťou ísť ďalej, rýchlejšie a s možnosťou odniesť viac

Kontaktuj nás
Pozri si produkty

Založenie E-life.sk

13. mája 2017

Prvýkrát vznikla myšlienka o založení E-life.sk po osobnom zážitku Segway tour v Prahe. V tej však bola cena jedného Segway príliš vysoká na to, aby sa z toho stalo dostupné zariadenie pre bežných ľudí.

Nasledujúci rok sa Segway spojil s firmou Ninebot a vznikol ich prvý spoločný produkt Ninebot by Segway miniPRO. Keď k nám konečne dorazil prvý kus zo zahraničia bola to láska na prvý pohlaď. Vtedy sme sa rozhodli šíriť tieto produkty a pokúsiť sa zmeniť tradičný spôsob každodennej dopravy.

Odvtedy máme množstvo spokojných zákazníkov, ktorí využívajú naše skvelé produkty každý deň.

Ninebot a Segway sa spojili

17. októbra 2015

Ninebot sa strategicky spojil so spoločnosťou Segway sídliacou v Bedfordu v Spojených štátoch amerických. Obidve spoločnosti tak spojili svoje sily vo výskume a vývoji, dizajne, výrobe a distribúcií osobných transportérov pre krátke vzdialenosti.

Obidve spoločnosti majú v súčasnosti centrálne sídla pre jednotlivé kontinenty v USA, Holandsku a Pekingu, s výrobnými centrami v USA a v Číne. Segway a Ninebot sa spoločne sústredia na hladké spojenie robotizovanej osobnej prepravy s prepojením so smart telefónmi a rozvoji už funkčného konceptu hlasového ovládania, rozpoznávania tváre a osôb. Teda vysoko interaktívnych a inteligentných produktov uľahčujúcich život.

Vznik Ninebot

10. mája 2012

Ninebot Inc. s centrálnym ústredím v Pekingu v Číne vyvíja, vyrába a predáva zariadenia na prevoz na krátke vzdialenosti v Ázii a Európe.

Krátko po založení sa firma Ninebot stala inovátorom vo svete robotiky a doprave.

Založenie Segway

6. septembra 1998

Jedného dňa uvidel vynálezca Segway Dean Kamen mladého muža, ktorý sa na vozíku snažil vyjsť na chodník. Uvedomil si, že problém nie je v neefektívnom riešení vozíka, ale v tom, že je svet postavený pre tých, ktorí vedia balancovať.

Následne so svojím tímom vytvoril Independence IBOT Mobility Systém, zariadenie, ktoré vie kontrolovať stabilitu a umožňuje užívateľom vyjsť schody a čeliť nečakaným prekážkam v teréne. Následne na to objavil veľký potencionál v tomto type transportérov aj pre ľudí s plnou mobilitou.